Wuustwezel | Bond Beter Leefmilieu

U bent hier

Wuustwezel

Sterrenkijkwandeling gekoppeld aan waarnemingsactiviteit met onze verenigingstelescopen - Astronomievereniging ASTERION

20.10.18 van 19.30h tot 23h
Bibliotheek Wuustwezel centrum - bijeenkomst om 19.15h

STERRENKIJKWANDELING GEKOPPELD AAN WAARNEMINGSACTIVITEIT

Wandeltraject van ca. 5 km (Uilenpad met aangepast traject) onder begeleiding van twee Asteriongidsen. Tijdens de wandeling worden er toelichtingen gegeven bij de hemelobjecten die de bewuste avond aan de hemel zullen te zien zijn. Aansluitend waarnemingen met onze verenigingstelescopen op de evenementenlokatie Gasthuisdreef. Toelichtingen door ons ervaren waarnemingsteam.

Geinteresseerden niet-leden kunnen een info- en wegbeschrijvingsnota opvragen op volgend e-mailadres: asterioninfo [at] gmail [dot] com Vrijblijvend info aangaande onze werking, eventueel lidmaatschap ter plaatse verkrijgbaar.

> Meer info: http://www.bloggen.be/astro/archief.php?ID=3025741